مقام معظم رهبری: يكي از مؤثرترين مؤلفه هاي اقتصاد مقاومتي، شركتهاي دانش بنيان است
  ارتباط با ما درباره ما خدمات قابل ارائه سوالات متداول لينكهاي مرتبط گالری تصاویر رسالت مرکز صفحه اصلي
   

   ارسال سوال جديد

 

كد رهگيري:

   

راهنمای تشکیل

شیوه نامه ایجاد
سامانه ارزیابی

سايت

كاربر حاضر در سايت= ۱۰۱ نفر

مشاهدات:
امروز= ۲۴۸ مرتبه
تیر ماه = ۴۴۸۹۸ مرتبه
كل مشاهده= ۱۳۵۶۸۴۳ مرتبه
بیشترین = ۷۷۶۳ - ۱۸/۸/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۶۹۵ مرتبه
 

   کارگاه های آموزشی "اخلاق مداری، آداب اجتماعی و رفتارهای پسندیده در محیط کار و اجتماع" در محل سالن آمفی دانشگاه ایلام برگزار گردید.

کارگاه های آموزشی "اخلاق مداری، آداب اجتماعی و رفتارهای پسندیده در محیط کار و اجتماع" با محوریت مهارت های مردمی ویژه مخترعین استان، اصول و مبانی تشریفات کاربردی ویژه کارکنان دانشگاه و اصول تشریفات در مراسم و مهمانی رسمی ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه به همت مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی دانشگاه ...

کارگاه های آموزشی "اخلاق مداری، آداب اجتماعی و رفتارهای پسندیده در محیط کار و اجتماع" با محوریت مهارت های مردمی ویژه مخترعین استان، اصول و مبانی تشریفات کاربردی ویژه کارکنان دانشگاه و اصول تشریفات در مراسم و مهمانی رسمی ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه به همت مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی دانشگاه ایلام و با همکاری شورای فرهنگی دانشگاه و بنیاد نخبگان ایلام و با حضور جناب آقای علی محمد بیدار مغز سخنران و مدرس تشریفات کاربردی بین المللی و رئيس پيشين تشريفات نمايندگي دائم جمهوري اسلامي ايران در سازمان ملل متحد در روزهای 19 و 20 آبان ماه سال جاری در سالن آیت الله حیدری دانشگاه ایلام برگزار گردید.

در این کارگاه ها که با استقبال پر شور اساتید، کارکنان و دانشجویان همراه بود آقای بیدار مغز مدرس اصول تشریفات کاربردی در خصوص اهمیت و لزوم کسب مهارت های نرم توسط اشخاص جهت موفقیت در عرصه تحصیل، علم، زندگی و... توضیحاتی را ارائه نمودند.

همچنین ایشان در خصوص آداب صحبت کردن و چگونگی حضور در جامعه، تأثیر قدرت بیان در انتقال مفاهیم، کسب مهارت ارتباطات غیر کلامی، داشتن اعتماد به نفس، داشتن ظاهر آراسته و پاکیزه در کسب اعتماد جامعه و ارتباط با مردم مطالبی را برای شرکت کنندگان بیان داشتند و در ادامه به این نکته متذکر شدند بیشتر مشکلات افراد در خانواده و محیط های کاری به دلیل عدم ارتباطات اثر بخش شکل می گیرد.کارگاه های آموزشی

کارگاه های آموزشی

کارگاه های آموزشی

کارگاه های آموزشی


  منبع:   در تاريخ:  ۲۶ آبان ۱۳۹۳  ساعت: 8:52:36صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: اخبار مرکز دفعات مشاهده: 702

لينك خبر (كد خبر= 296 )

 

 
 

 آخرين به روز رساني:  سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸     
 
© 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مركز رشد واحدهاي فناوري و كارآفريني دانشگاه ايلام مي باشد