مقام معظم رهبری: يكي از مؤثرترين مؤلفه هاي اقتصاد مقاومتي، شركتهاي دانش بنيان است
  ارتباط با ما درباره ما خدمات قابل ارائه سوالات متداول لينكهاي مرتبط گالری تصاویر رسالت مرکز صفحه اصلي
   

   ارسال سوال جديد

 

كد رهگيري:

   

راهنمای تشکیل

شیوه نامه ایجاد
سامانه ارزیابی

سايت

كاربر حاضر در سايت= ۱۱۳ نفر

مشاهدات:
امروز= ۲۶۰ مرتبه
تیر ماه = ۴۴۹۱۰ مرتبه
كل مشاهده= ۱۳۵۶۸۵۵ مرتبه
بیشترین = ۷۷۶۳ - ۱۸/۸/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۳۳۲ مرتبه
 

   دومین جشنواره استانی ایده های ثروت ساز در آبان ماه برگزار میگردد.

دکتر رضا یگانه مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه، در خصوص برگزاری دومین جشنواره استانی ایده های ثروت ساز در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی؛ اظهار داشت: با توجه به برگزاری موفقیت آمیز اولین جشنواره ایده های ثروت ساز دانشگاه در سال 95، در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ملی و در راستای زمینه سازی ب ...

دکتر رضا یگانه مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه، در خصوص برگزاری دومین جشنواره استانی ایده های ثروت ساز در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی؛ اظهار داشت: با توجه به برگزاری موفقیت آمیز اولین جشنواره ایده های ثروت ساز دانشگاه در سال 95، در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ملی و در راستای زمینه سازی برای تحقق دانشگاه کارآفرین و هدایت ایده های خلاق و نوآور به تولید ثروت و اشتغال مولد، مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، پارک علم و فناوری استان، دانشگاه علوم پزشکی ایلام و جهاد دانشگاهی؛ دومین جشنواره  استانی ایده های ثروت ساز  را در آبان ماه سال جاری برگزار می نماید.

   دکتر یگانه درباره اهداف برگزاری این جشنواره، گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، حمایت از ایده های کارآفرین، توسعه و ترویج ایده پروری، ایجاد روحیه ایده ‌پردازی در جوانان و ایجاد انگیزه جهت خلق ایده‌های نوآورانه و تبدیل ایده به ثروت است. دکتر یگانه اضافه کرد: برای اطلاع رسانی درست و به موقع، پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس wif2.ilam.ac.ir  راه اندازی گردیده، که علاقه‌مندان می‌توانند از اول تا پایان مهر‌ماه سال جاری  با مراجعه به این پایگاه،  مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند. مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه تأکید کرد: برگزیدگان این جشنواره از تسهیلات و خدمات پارک علم و فناوری  استان و مرکز رشد دانشگاه؛ در مسیر تبدیل ایده به عمل، برخوردار خواهند شد.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 دومین جشنواره استانی ایده های ثروت ساز در آبان ماه برگزار میگردد.


  منبع:   در تاريخ:  ۲۲ مهر ۱۳۹۶  ساعت: 9:44:07صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: اخبار مرکز دفعات مشاهده: 333

لينك خبر (كد خبر= 1013 )

 

 
 

 آخرين به روز رساني:  سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸     
 
© 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مركز رشد واحدهاي فناوري و كارآفريني دانشگاه ايلام مي باشد