مقام معظم رهبری: يكي از مؤثرترين مؤلفه هاي اقتصاد مقاومتي، شركتهاي دانش بنيان است
  ارتباط با ما درباره ما خدمات قابل ارائه سوالات متداول لينكهاي مرتبط گالری تصاویر رسالت مرکز صفحه اصلي
   

   ارسال سوال جديد

 

كد رهگيري:

   

راهنمای تشکیل

شیوه نامه ایجاد
سامانه ارزیابی

سايت

كاربر حاضر در سايت= ۶۰ نفر

مشاهدات:
امروز= ۱۱۹ مرتبه
خرداد ماه = ۸۶۳ مرتبه
كل مشاهده= ۱۲۷۷۰۹۴ مرتبه
بیشترین = ۷۷۶۳ - ۱۸/۸/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۹۳ مرتبه
 

   نرم افزاری که قاتل ویروس‌های خطرناک رایانه شما می‌شود

تمام رایانه‌ها نیاز به نرم افزار‌هایی دارند که آن‌ها را از انواع  بد افزارها و یا ویروس‌ها در امان نگه دارد، به تازگی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان که در حوزه رایانه فعالیت می‌کند نرم افزاری تولید کرده که خیال همه را نسبت به حمله ویروس‌ها راحت کرده است. این ...

تمام رایانه‌ها نیاز به نرم افزار‌هایی دارند که آن‌ها را از انواع  بد افزارها و یا ویروس‌ها در امان نگه دارد، به تازگی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان که در حوزه رایانه فعالیت می‌کند نرم افزاری تولید کرده که خیال همه را نسبت به حمله ویروس‌ها راحت کرده است. این نرم افزار کاملا ایرانی که  مطابق با سلیقه، عادت، زبان و فرهنگ ایرانی طراحی شده است به رایانه شخصی شما متصل می‌شود و به کمک آن می‌توانید امنیت رایانه خود را تضمین کنید. این نرم افزار ضد ویروس به گونه‌ای شکل گرفته است که هرگونه ویروس  و بد افزار منطقه‌ای را شناسایی می‌کند؛  منظور از ویروس منطقه‌ای آن دسته از ویروس‌هایی هستند که در یک منطقه جغرافیایی خاص تکثیر می‌شوند و اغلب رایانه و سیستم‌ها را درگیر می‌کنند که برای از بین بردن این دسته از بدافزار‌ها نرم افزار دانش‌بنیان ایرانی به درستی وارد عمل می‌شود و تمام آن‌ها را از بین می‌برند.

نرم افزاری که اجازه سرقت فایل‌ها را نمی‌دهد

نرم افزار‌های ضد ویروس باید قابلیت محافظت چند لایه از سیستم را داشته باشند و باید بتواند از لحظه ورود یک ویروس به سیستم، آن را شناسایی کنند، ضد ویروس ایرانی دقیقا به همین صورت عمل می‌کند و هنگامی که ویروسی را شناسایی کند بلافاصله وارد عمل می‌شود و از قسمت‌هایی که آلوده هستند و قسمت‌های تمیز محافظت می‌کند. همچنین از دیگر قابلیت‌های مثبت این نرم افزار امکان ضد سرقت بودن آن است یعنی این نرم افزار در کنار کشتن ویروس‌ها از فایل‌های رایانه شما هم محافظت می‌کند و اجازه به سرقت رفتن هیچ یک از فایل‌ها را نمی‌دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاراننرم افزاری که قاتل ویروس‌های خطرناک رایانه شما می‌شود


  منبع:   در تاريخ:  ۱۶ تير ۱۳۹۷  ساعت: 10:56:59صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: خبرهاي علمی فناوری دفعات مشاهده: 95

لينك خبر (كد خبر= 1249 )

 

 
 

 آخرين به روز رساني:  یک‌شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸     
 
© 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مركز رشد واحدهاي فناوري و كارآفريني دانشگاه ايلام مي باشد