مقام معظم رهبری: يكي از مؤثرترين مؤلفه هاي اقتصاد مقاومتي، شركتهاي دانش بنيان است
  ارتباط با ما درباره ما خدمات قابل ارائه سوالات متداول لينكهاي مرتبط گالری تصاویر رسالت مرکز صفحه اصلي
   

   ارسال سوال جديد

 

كد رهگيري:

   

راهنمای تشکیل

شیوه نامه ایجاد
سامانه ارزیابی

سايت

كاربر حاضر در سايت= ۱۰۸ نفر

مشاهدات:
امروز= ۲۵۵ مرتبه
تیر ماه = ۴۴۹۰۵ مرتبه
كل مشاهده= ۱۳۵۶۸۵۰ مرتبه
بیشترین = ۷۷۶۳ - ۱۸/۸/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۹۸ مرتبه
 

   با مخترعین ایرانی؛ سرماخوردگی را با این داروی جدید مهار کنید

هرسال با شروع فصل سرما بیماری سرماخوردگی گریبانگیر بسیاری از افراد می‌شود؛ بیماری که سیستم ایمنی بدن را ضعیف و آن را در برابر هجوم انواع ویروس‌ها بی دفاع می‌کند. اما به تازگی یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به ساخت دارویی جدید برای بالابردن قدرت سیستم دفاعی بدن شده است و انواع بی ...

هرسال با شروع فصل سرما بیماری سرماخوردگی گریبانگیر بسیاری از افراد می‌شود؛ بیماری که سیستم ایمنی بدن را ضعیف و آن را در برابر هجوم انواع ویروس‌ها بی دفاع می‌کند. اما به تازگی یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به ساخت دارویی جدید برای بالابردن قدرت سیستم دفاعی بدن شده است و انواع بیماری های عفونی و تنفسی را درمان می‌کند. مدیر این شرکت دانش بنیان اظهار کرد: آنفولانزا یک نوع ویروس شبیه به سرماخوردگی است و برای کنترل و مهار آن باید از داروهای خاص استفاده کرد.

دارویی گیاهی برای جلوگیری از بیماری های عفونی

وی ادامه داد: این بیماری علاوه بر آنکه تمام سیستم بدن را درگیر می‌کند سبب ایجاد عفونت در حلق و دهان هم می‌شود و این موضوع بیماری را تشدید می‌کند. مدیر این شرکت دانش بنیان با اشاره به داروی خاصی که تولید کرده است، گفت: ما محلولی را ساخته‌ایم که از ایجاد عفونت در دهان و حلق جلوگیری و بیماران را درمان می‌کند. وی با بیان اینکه محلول دارویی ما هیچ عارضه‌ای ندارد، اظهار کرد: این محلول را تمام گروه‌های سنی می‌توانند استفاده کنند و به دلیل آنکه بر پایه گیاهان دارویی ساخته شده است هیچ عارضه‌ای ندارد و در کمتر از چند روز سریعا بیماری شما را درمان می‌کند. مدیر این شرکت دانش بنیان یادآوری کرد: به دلیل عارضه‌های متعددی که داروهای شیمایی برای افراد دارند و همچنین با گسترش آنفلوانزا در فصل سرما اقدام به تولید این داروی جدید کرده‌ایم تا هم افراد سلامتی خود را به دست بیاورند و هم سراغ خرید داروهای ها خارجی نروند.

منبع: باشگاه خبرنگارانبا مخترعین ایرانی؛ سرماخوردگی را با این داروی جدید مهار کنید


  منبع:   در تاريخ:  ۴ دی ۱۳۹۷  ساعت: 7:45:34صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: خبرهاي علمی فناوری دفعات مشاهده: 98

لينك خبر (كد خبر= 1365 )

 

 
 

 آخرين به روز رساني:  سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸     
 
© 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مركز رشد واحدهاي فناوري و كارآفريني دانشگاه ايلام مي باشد