مقام معظم رهبری: يكي از مؤثرترين مؤلفه هاي اقتصاد مقاومتي، شركتهاي دانش بنيان است
  ارتباط با ما درباره ما خدمات قابل ارائه سوالات متداول لينكهاي مرتبط گالری تصاویر رسالت مرکز صفحه اصلي
   

   ارسال سوال جديد

 

كد رهگيري:

   

راهنمای تشکیل

شیوه نامه ایجاد
سامانه ارزیابی

سايت

كاربر حاضر در سايت= ۳ نفر

مشاهدات:
امروز= ۱۷۵ مرتبه
آذر ماه = ۱۸۲۹۶ مرتبه
كل مشاهده= ۱۴۶۸۵۵۰ مرتبه
بیشترین = ۸۲۱۱ - ۱۷/۸/۱۳۹۸
صفحه جاری= ۱۱۴ مرتبه
 

   ساخت دستگاهی برای ایجاد طراوت و شادابی پوست

شرکت روسوی (Rossui) اعلام کرد که ابزاری مبتنی بر گرافن به‌منظور محافظت از پوست را تولید کرده است. Rossui Air Face محصولی است که در آن از گرافن برای جوانی و شادابی پوست استفاده شده‌است. این ابزار، سبک و شفاف بوده و می‌توان آن را در هر کجایی مورد استفاده قرار داد بدون این که تداخلی با ک ...

شرکت روسوی (Rossui) اعلام کرد که ابزاری مبتنی بر گرافن به‌منظور محافظت از پوست را تولید کرده است. Rossui Air Face محصولی است که در آن از گرافن برای جوانی و شادابی پوست استفاده شده‌است. این ابزار، سبک و شفاف بوده و می‌توان آن را در هر کجایی مورد استفاده قرار داد بدون این که تداخلی با کارهای روزمره داشته باشد. ضخامت آن ۰.۳ میلیمتر بوده و ۶۰ گرم وزن دارد. این ابزار بسیار سبک بوده و هیچ دردی تولید نمی‌کند و در عین حال می‌تواند شادابی پوست را حفظ کند. این دستگاه با استفاده از امواج مادون قرمز، سفیدشدن پوست، حذف حفره‌های ریز، صاف‌کردن پوست، سم‌زدایی و مرطوب‌کردن پوست را انجام می‌دهد. این ویژگی‌ها موجب بهبود شرایط پوست کاربر می‌شود. در این دستگاه از یک ماسک صورت حاوی گرافن و یک منبع تغذیه ۱۰ هزار میلی‌آمپرساعتی استفاده شده‌است. استفاده از این دستگاه بسیار ساده بوده و می‌توان آن را در ۵ سطح مختلف متناسب با نیاز و شرایط پوستی کاربر استفاده کرد.

زمانی که گرافن گرم می‌شود، این ماده شروع به تابش امواج مادون قرمز با طول موج‌های ۵ تا ۱۵ میکرون می‌کند که این امواج توسط بدن جذب می‌شود. این امواج امکان نفوذ به داخل پوست را داشته و در آنجا با مولکول‌های آب رزونانس ایجاد می‌کند که این کار موجب تجزیه آب می‌شود و سلول‌های پوست را فعال می‌کند. تجزیه آب موجب تولید و تکثیر سلول‌های پوست شده، سطح پوست را صاف کرده و مواد سمی را نیز از بین می‌برد که این کار در نهایت موجب شادابی پوست می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهرساخت دستگاهی برای ایجاد طراوت و شادابی پوست


  منبع:   در تاريخ:  ۲ بهمن ۱۳۹۷  ساعت: 8:14:25صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: خبرهاي علمی فناوری دفعات مشاهده: 114

لينك خبر (كد خبر= 1393 )

 

 
 

 آخرين به روز رساني:  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸     
 
© 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مركز رشد واحدهاي فناوري و كارآفريني دانشگاه ايلام مي باشد