مقام معظم رهبری: يكي از مؤثرترين مؤلفه هاي اقتصاد مقاومتي، شركتهاي دانش بنيان است
  ارتباط با ما درباره ما خدمات قابل ارائه سوالات متداول لينكهاي مرتبط گالری تصاویر رسالت مرکز صفحه اصلي
   

   ارسال سوال جديد

 

كد رهگيري:

   

راهنمای تشکیل

شیوه نامه ایجاد
سامانه ارزیابی

سايت

كاربر حاضر در سايت= ۱۳۰۳ نفر

مشاهدات:
امروز= ۱۷۱ مرتبه
دی ماه = ۶۷۰۸۵ مرتبه
كل مشاهده= ۲۴۰۹۳۵۴ مرتبه
بیشترین = ۱۰۳۵۰ - ۶/۶/۱۴۰۰
صفحه جاری= ۱۳۳ مرتبه
 

   تولید دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون ایرانی برای اولین بار در خاور میانه

مسعود صدری مدیرفروش یک شرکت دانش بنیان با اشاره به دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون اظهار کرد: دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون همانطور که از اسمش پیداست برای اندازه گیری درصد اشباع خون است که انواع مختلفی از جمله مانیتوری، دستگاه‌های رومیزی و دستگاه انگشتی دارد. او افزود: دستگاه اندازه گیری ...

مسعود صدری مدیرفروش یک شرکت دانش بنیان با اشاره به دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون اظهار کرد: دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون همانطور که از اسمش پیداست برای اندازه گیری درصد اشباع خون است که انواع مختلفی از جمله مانیتوری، دستگاه‌های رومیزی و دستگاه انگشتی دارد. او افزود: دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون شرکت ما علاوه بر اندازه گیری درصد اشباع خون، ضربان قلب را نیز اندازه گیری می‌کند و در کشور به بومی سازی و تولید انبوه کامل این دستگاه رسیده است.

ویژگی‌های دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون

صدری با اشاره به ویژگی‌های دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون بیان کرد: دستگاه اندازه گیری درصد اشباع خون علاوه بر طراحی بالا دارای دقت بالا و قابلیت شارژشدن حتی با شارژر‌های اندروید را نیز دارد زیرا این دستگاه بی سیم است. افرادی که بیماری ریوی، سطح اکسیژن پایین و دچار بیماری کرونا شده‌اند از این دستگاه استقبال خوبی داشتند. بیمارستان‌ها و مراکز درمانی درحال حاضر از این دستگاه استفاده می‌کنند. او ادامه داد: کشور‌های آلمان، ایتالیا، آمریکا و چین به فناوری ساخت دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون رسیده اند، اما این شرکت دانش بنیان اولین تولید کننده این دستگاه با دقت با لا و قابل رقابت با سایر دستگاه‌های موجود در دنیا است. ایده اصلی این دستگاه به دلیل نداشتن تولید داخل به ذهن ما رسید که با پشتکار و تلاش توانستیم به یک محصول با کیفیت و برای اولین بار در خاور میانه دست یابیم. مدیرفروش این شرکت دانش بنیان گفت: دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون قابلیت صادرات بسیار بالایی دارد که بیشترین صادرات را به کشور عراق، آفریقا، سوریه و کشور‌های همسایه دیگر را داشته که درواقع قابلیت صادرات به بازار‌های منطقه را دارد. این دستگاه با صرفه جویی ارزی یک میلیون یورو توانسته بازار داخلی خوبی را در این حوزه داشته باشد. مدیر فروش این شرکت دانش بنیان با اشاره به تولید دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون اظهار کرد: با ورود ویروس کرونا به کشور و درخواست‌های زیاد برای تهیه این محصول، حدود بیش از ۱۰ هزار دستگاه تولید و روانه بازار شده است.

منبع: باشگاه خبرنگارانتولید دستگاه اندازه گیری اکسیژن قند خون ایرانی برای اولین بار در خاور میانه


  منبع:   در تاريخ:  ۲۳ تير ۱۴۰۰  ساعت: 9:36:39صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: خبرهاي علمی فناوری دفعات مشاهده: 134

لينك خبر (كد خبر= 1809 )

 

 
 

 آخرين به روز رساني:  چهار‌شنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰     
 
© 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مركز رشد واحدهاي فناوري و كارآفريني دانشگاه ايلام مي باشد